Юля росла веселою, грайливою дівчинкою. Під час навчання в школі виступала у всіх співочих концертах. Але біда не стала чекати! Якось батьки помітили, що Юля стала бліднути і почалися набряки кінцівок. Поїхавши на обстеження їх чекала невтішна новина. При обстеженні виявили гломерулонефрит ( фокально – сегментарний гломерулосклероз, варіант NOS) хворобу нирок.

Юля нестала впадати у відчай вступила до Вінницького Педагогічного Університету ім. Коцюбинського на факультет : музичне мистецтво, адже вона обожнює співати. Хвороба давала про себе знати, Юля лягла на лікування в Київський Інститут Нефрології на 1 рік. Навчання доводилося здавати екстерном.

Завдяки небайдужим людям поїхали на лікування закордон в Байрам – Алі Туркменістан. Все йшло добре, батьки бачили прогрес в лікуванні але приїхавши додому хвороба довго не стала чекати. Пішло ускладнення, нирки стали відмовляти повністю, прийшлося проходити діаліз. Лікарі говорили невтішні новини, пройшовши обстеження вирішили, що батько стане донором. Призначили операцію в Запоріжській обласній клінічній лікарні на 11 вересня 2014 рік.

Після оперативного втручання довилося приймати 6 місяців антидепресанти щоб не сталося відторгнення. Післяопераційне лікування обходилося в місяць до 30 тис. грн. Область відмовила фінансувати їхні потреби і перевели на район. Фінансували недовго до Нового Року, нажаль зараз в них немає коштів для подальшої допомоги.

Тому просимо всіх небайдужих і милосердних людей, допомогти батькам бачити майбутнє своєї єдиної доньки. Юля молода, перспективна дівчина яка хоче дарувати людям гарний спів і навчати вокалу.