Дві пенсіонерки з Ладижина навіть після інфаркту не збираються коритись віку і вправно керують громадсь­кими організаціями. Лілія Рубан, яка очолює міську організацію Всеукраїнський союз “Жінки-трудівниці” за май­бутнє дітей України», і невгамовна Іванна Наместнікова – голова ГО “Служба спілкування між інвалідами України” – спільно взялися допомагати будинкам-інтернатам Місяць тому вони (від імені своїх організацій) оголосили благодійну акцію зі збору речей та білизни для місцевого будинку-інтернату «Троянда». Проте заклад відмовився від такої підтримки, адже радше потребує фінансів на ремонт, аніж одягу.

Та, як кажуть, не пропадати ж добру. Вирішили шукати заклади, яким знадобляться й речі. Переглядаючи довідники, натрапили на Бершадський районний територіальний центр з обслуговування одиноких громадян, який має у селі Маньківка цього району, так би мовити, філію – стаціонарне відділення.

Як розповів директор Бершадського терцентру Іван Забіяка, цього року бюджет установи урізали майже втричі, тож вони будуть раді будь-якій допомозі.

За його словами, заклад у Маньківці не є лікувальним. Тут перебувають 16 немічних людей, що потребують постійного піклування. Розмістилося стаціонарне відділення на другому поверсі напівпорожньої Маньківської тепер вже амбулаторії. Терцентр орендує тут половину поверху, бо своєї будівлі не має. Опалюють її дровами Раніше керівництво знайшло спонсорів, щоб замінити половину старих вікон на сучасні Отож Іванна Наместнікова та Лілія Рубан доставили зібрані в Ладижині кофточки-светрики у Маньківку. Завідуюча стаціонарного відділення Ніна Яременко та колектив закладу дуже дякували за підтримку ладижинцям.

У свою Чергу громадські діячки з Ладижина вдячні усім містянам за чуйність і обіцяють, що подібні акції зі збору речей для будинків-інтернатів будуть проводитись постійно.